Szybkie i łatwe usuwanie tła z portretu

W sieci dostępne jest pod adresem:
https://www.remove.bg/ 
praktyczne narzędzie ONLINE jakie pozwala usunąć tło z dowolnej ilustracji portretowej. Obsługuje fotografie w sieci oraz przesłane z komputera. 

Ten sam efekt można osiągnąc narzędziami wbudowanymi w zaawansowane edytory grafiki, ale najczęściej wymagają one dość żmudnego i czasochłonnego działania. W serwisie REMOTE.BG ilustrację z przeźroczystem tłem można łatwo uzyskać w kilka sekund.
GORĄCO POLECAMY DO STOSOWANIA.

 

Więcej informacji o systemie REMOTE.BG:

 

Jak to działa?

Używamy zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji do wykrywania warstw pierwszego planu i oddzielania ich od tła. Aby poprawić wyniki, mamy kilka dodatkowych algorytmów, na przykład w celu poprawy drobnych szczegółów i zapobiegania zanieczyszczeniu barw.

Jeśli interesują Cię szczegóły, zapisz się na naszą listę mailingową ! Napiszemy o tym więcej w przyszłości.

Dlaczego działa tylko dla osób / twarzy?

Nasza sztuczna inteligencja jest przeszkolona do wykrywania osób jako pierwszego planu i wszystkiego innego jako tła. Dlatego działa tylko wtedy, gdy na obrazie jest co najmniej jedna osoba. W przyszłości chcemy również wspierać inne rodzaje obrazów, na przykład obrazy produktów. Jeśli masz specjalną prośbę lub chcesz poinformować nas o swoim przypadku użycia, chcielibyśmy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !

Jaka jest maksymalna rozdzielczość obrazu?

Możesz przesłać obrazy o dowolnej rozdzielczości. Jednak ze względu na wydajność obraz wyjściowy jest ograniczony do 500 × 500 pikseli. Obecnie szukamy sposobów na zwiększenie tego limitu. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o wspieraniu obrazów o wyższej rozdzielczości, zarejestruj się na naszej liście mailingowej !

Czy istnieje API?

Wkrótce udostępnimy łatwy w użyciu interfejs API do usunięcia .bg. Jeśli chcesz użyć remove.bg w swojej aplikacji, witrynie internetowej lub innym produkcie cyfrowym, możesz zarejestrować się w wersji beta tutaj lub, jeśli czujesz się mniej ryzykowny, możesz dołączyć do naszej listy mailingowej, aby otrzymać powiadomienie, gdy stabilny API jest dostępny do użytku produkcyjnego.

Problemy? Sprzężenie zwrotne?

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z usługą lub uzyskasz złe wyniki, możesz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oczywiście, wszelkie inne opinie są również mile widziane!

Uwaga dotycząca prywatności

Twoje zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia szyfrowanego SSL / TLS. Przetwarzamy je i tymczasowo przechowujemy wyniki, aby można je było pobrać. Potem (około godzinę później) usuwamy twoje pliki. Nie udostępniamy Twoich zdjęć ani nie wykorzystujemy ich w żadnym innym celu niż usuwanie tła i pozwalanie na pobranie wyniku.

 

 

 

Free Joomla! templates by AgeThemes